کد خبر: ۱۰۲۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
نقدینگی کشور از سال 92 تا الان 3 برابر شده و به سقف 1500 هزار میلیارد تومان رسیده است. روزانه هم 1000 میلیارد تومان به آن اضافه می‌شود.

:small_orange_diamond:اگر این نقدینگی به سمت تولید و سرمایه گذاری برود ناجی اقتصاد است و الا جز تورم و گرانی و برهم زدن تعادل بازار نقش دیگری نخواهد داشت.

:small_orange_diamond:ارز و سکه و خودرو و مسکن هم فرق نمی‌کند. شامل خیلی کالاها شده و می‌شود.
غول نقدینگی از چراغ جادو بیرون آمده. آرزوی خوب بکنیم!! .پی نوشت:

:small_orange_diamond:آقایانی که ارز دولتی گرفته‌اند و کالای تمام شده یا نیمه تمام وارد کرده‌اند ، باید به طور شفاف موجودی انبار خود را اعلام و قیمت گذاری کالاهای خود را بر اساس ارز دولتی اطلاع رسانی کنند. همچنین میزان فروش کالا در بازار را هم مرتباً اعلام نمایند.

:small_orange_diamond:بر اساس برخی گزارش‌ها، این اتفاق هنوز رخ نداده است. خوب است دولت محترم ضرب الاجل مشخصی را برای اقناع افکار عمومی اعلام کند.

:small_orange_diamond:ریشه بسیاری از فسادهای قانونی! همین جاهاست.

:small_orange_diamond:نتیجه بررسی تخلف بزرگ خودرو در داخل دولت نیز بر اساس روشنگری رئیس جمهور محترم باید سریعاً اطلاع رسانی شود.

:small_orange_diamond:ظاهراً این پروژه، از آن دست موضوعاتی است که همه دستگاههای دولتی و حاکمیتی در رسیدگی به آن متفق هستند.

:small_orange_diamond:اگر ظرف روزهای آینده اتفاق خاصی نیفتد، بدون تردید ریشه‌های فساد هماهنگ را باید در جاهای بالاتر و فراتر از جناح‌های سیاسی دید.