کد خبر: ۲۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴

۱۹ خرداد سالروز تولد شهید ادواردو آنیلی ، فرزند خلف خمینی گرامی باد.

نام یوونتوس با نام "ادواردو آنیلی" گره خورده است.
فرزند میلیاردر مشهور ایتالیایی، مالک باشگاه یونتوس، صاحب کارخانجات خودروسازی فیات، فراری، لانچیا، آلفارومئو، کارخانجات هلی کوپتر سازی و سهامدار ده ها شرکت بزرگ پیمانکاری که در سال ١٣٧٩ در يك توطئه صهیونیستى به شهادت رسید؛ مرگ او را خودکشی جلوه دادند. پدرش مسیحی و مادرش یهودی است.

او همزمان با انقلاب اسلامی پس از تحقیق و مطالعه، مسلمان و شیعه شد. عاشق امام خمینی (ره) بود؛ در فروردین ١٣٦٠ به ایران آمد. به ملاقات امام (ره) رفت. امام به او محبت كرد و پیشانی اش را بوسید. در نماز جمعه به امامت آیت الله خامنه ای ، نيز شرکت کرد.

پدرش دست او را از همه دارایی هایش کوتاه کرد و طی یک برنامه پیچیده حقوقی و خانوادگی عملاً ثروت افسانه ای اش به میراث خواران یهودی رسید. بارها توطئه ی قتل خود را پیش بینی کرده بود و انتظار آن را می کشید.
شهید ادواردو آنیلی، شهید راه حق و آزادی است!

اگر به ویکی پدیا مراجعه کنید، در بیوگرافی اين قهرمان بزرگ نوشته اند که او فرزند فلانی بود که در اثر مصرف زیاد الکل و مواد مخدر، خودکشی کرد!! ... به همین سادگی! ... جسدش را بلافاصله دفن کردند و اجازه هیچگونه تحقیقی هم به کسی ندادند.

نويسندگان و مستندسازان مستقل، در مورد علت مرگ ادواردو فعال شده و با دلايل و شواهد متقن ثابت كردند كه او ابتدا به قتل رسيده و سپس از بالاى پل هوايى به پايين پرتاب شده است!